Rosalina speelbaar in Super Smash Bros.
Nintendo heeft bekendgemaakt dat Rosalina uit Super Mario Galaxy een speelbaar personage is in Super Smash Bros. voor de Wii U en 3DS.
Rosalina zal in Super Smash Bros. haar eigen arena hebben die gebaseerd is op Super Mario Galaxy. Rosalina vecht met haar toverstaf en ze kan een Luma oproepen die aan haar zijde mee zal vechten.
Super Smash Bros. komt in 2014 uit voor de Wii U en 3DS.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties