Ryse zal een Xbox One-exclusive worden
Op de website van Crytek is duidelijk geworden dat Ryse een Xbox One-exclusive zal gaan worden. Ryse werd in 2011 aangekondigd als een unieke game-ervaring met volledige Kinect-ondersteuning van Xbox 360.
Maar na dat moment bleef het verdacht stil rond het spel. Tot nu. Het zal één van de exclusives voor de Xbox One zijn. Ryse zal speelbaar zijn met Kinect.
-
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie