Screenshots: Farming Simulator 2013 gaat in september de boer op
Ontwikkelaar GIANTS Software heeft laten weten dat hun nieuwe Farming Simulator 2013 (oftewel: tractortje rijden!) in de eerste week van september zal verschijnen voor de PlayStation 3 en de Xbox 360. Deze consoleversie bevat exclusieve content, namelijk de toevoeging van het continent- en het landschap van Noord-Amerika.
Dat betekent dus nieuw land om te bewerken, nieuwe schuren om je grondstoffen in op te slaan, nieuwe voertuigen, enzovoorts. En als je geluk hebt, kun je af en toe ook nog een koe horen loeien. Veel meer kun je jezelf toch niet wensen.
-
NieuwsKonami Code 3 jaar na release ontdekt in Star Wars Jedi: Survivor
De Konami Code strikes again! Ruim drie jaar na release is een Easter Egg in Star Wars Jedi: Survivor ontdekt.
1 reactie -
NieuwsEiji Aonuma liet fasttravel uit Zelda: Ocarina of Time verwijderen
Eiji Aonuma liet aanvankelijk fasttravelpunten in Ocarina of Time toevoegen, maar kwam daar al snel op terug.
5 reacties -
IndustrieVoormalig XBOX-COO ontkent beleidsovertreding
Voormalig XBOX-COO Helen Chiang zegt dat ze twijfels heeft of haar zaak bij Microsoft goed is afgehandeld.
5 reacties -
De RondvraagDe Rondvraag: Wat is jouw favoriete The Legend of Zelda-game?
Een onmogelijke vraag of een makkelijk antwoord? Laat ons weten wat jouw favoriete The Legend of Zelda-game is!
61 reacties
Toen we nog een webshop hadden was Farming Simulator 2012 de best verkochte game. We verkochten er iets van 100 in één maand. Ja, er spelen dus mensen deze game. :)
Zijn er ook echt mensen die dit spelen...? :P
Dan zullen die het niet toegeven :D
Haha Lijkt me Best Leuk Om Een keer Te spelen maar Of het Een Succes Wordt?:S
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.