SEGA cartridges gebruikt als moordwapen
Op Wikileaks zijn zojuist documenten vrijgekomen waarin staat dat een groep terroristen de cartridges van SEGA gebruikte om er bommen en explosieven in te verbergen.
In de uitgelekte documenten op Wikileaks staat dat Al Qaida, een terroristische groep, bommen en explosieven verborg in cartridges van SEGA. Op deze manier konden deze terroristen bommen laten ontploffen zonder dat er iemand vroegtijdig achterkwam, zegt Khalid Shaikh Mohammed, een gevangene uit Guantanamo Bay.
Eerder vertelde Hassan Mohammed Ali Bin Attash, ook een gevangene uit Guantanamo Bay, hoe makkelijk het is om met deze cartridges bommen te maken. Deze methode werd voornamelijk in Pakistan gebruikt, vertelt Bin Attash, aldus New York Times.
Deze documenten maken niet duidelijk of ze ook echt deze bommen hebben gebruikt om een aanslag te plegen. In elk geval gebruikte ze deze SEGA cartridges niet voor het spelen van computergames, of toch wel?
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties