Sony bevestigt persconferentie op de gamescom 2011
Sony heeft vandaag bekendgemaakt dat de uitgever een persconferentie zal geven op de gamescom in Keulen, inmiddels het grootste games-evenement van de wereld. De persconferentie zal plaatsvinden op zestien augustus, om zeven uur in de avond en zal zo'n twee uur duren. Na de tijd zal er de gelegenheid zijn om de PlayStation Vita te proberen voor de pers.
Naast Sony zijn er nog meer persconferenties bevestigd, waaronder die van Electronic Arts en Microsoft's Play Day. NCSoft trapt de dag daarna af met een persconferentie, waarin ze waarschijnlijk heel veel zooi laten zien van Guild Wars 2.
Meer informatie over de gamescom is hier te vinden.
-
TrailerHet gevaar loert in de schaduw in Persona 4 Revival
Maak de borst maar nat, Persona 4 Revival komt eraan en gaat wederom flink wat uren van je gametijd opslokken.
0 reacties -
DownloadnieuwsTientallen Devolver-games krijgen tot 90% korting in uitverkoop
Hotline Miami, Cult of the Lamb, The Talos Principle en nog veel meer games zijn nu voor een habbekrats op te pikken!
5 reacties -
TrailerThe Boba Teashop - Refill brengt cozy en horror samen
The Boba Teashop - Refill combineert werken in een boba-winkel met een grimmig verhaal vol bizarre ingrediënten en duistere taferelen.
1 reactie -
GameplayDit hebben de diverse steden in Stranger Than Heaven te bieden
Nieuwe deep dives van Stranger Than Heaven tonen de zijactiviteiten in Kokura, Kure en Minami.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.