Sony biedt extra gratis game aan
Na lang wachten is de store eindelijk online. Dat lang wachten was helaas iets langer geworden dan gepland, maar Sony gaat het goedmaken met nóg een gratis game.
In samenwerking met System 3 voegt Sony de game James Pond Codename: Robocod toe aan het lijstje van gratis PlayStation Plus games. Voor hen die niet op de Plus-service geabonneerd zijn, vrees niet. Met de 30 dagen gratis PlayStation Plus die Sony ons schenkt zal ook jij de game kunnen spelen. System 3 zei het volgende over de situatie:
Now that the PlayStation Store is back up we thought it would nice to give everyone something special. Think of it as a little present from us to you
Oké, James Pond is misschien niet een triple A titel waar we allemaal op zitten te wachten, maar we krijgen al veel, en wellicht dat deze PlayStation One game bij sommige gamers nog wat nostalgische gevoelens naar boven haalt?
Voor meer informatie over James Pond Codename: Robocod ga je naar de site van System 3.
Meer van deze auteur
Bekijk profiel-
TrailerJason Voorhees maakt Dead by Daylight onveilig
Het mag dan geen 'Friday the 13th' zijn, maar toch zien we een grootse cross-over in Dead by Daylight verschijnen. Jason Voorhees komt naar de horrorgame.
0 reacties -
Releases5 must-have games voor juni 2026 met Star Fox
Mei 2026 komt ten einde, dus het is tijd om vooruit te blikken. Juni 2026 is wellicht niet heel druk, maar er staan alsnog wat potentiële bangers klaar!
9 reacties -
NieuwsChadley speelt belangrijke rol in Final Fantasy 7 Remake Part 3
Chadley gaat een belangrijke rol spelen in het laatste deel van de Final Fantasy VII Remake-trilogie. Maar welke rol gaat dat zijn? Dat blijft een...
5 reacties -
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
2 reacties