Sony CEO Andrew House stopt er mee
Sony's CEO Andrew House stopt er mee, dit na 27 jaar in dienst geweest te zijn bij Sony en meerdere grote overwinningen behaald te hebben met de PlayStation. Zijn taak als CEO wordt per direct overgedragen aan John Tsuyoshi Kodera. Wel zal hij de rest van het jaar blijven als voorzitter, om er voor te zorgen dat de overgang rustig en soepel verloopt.
House begon bij Sony in 1990, en vanaf dat moment is hij alleen maar doorgegroeid binnen het bedrijf. Zo is hij onderdeel geweest van het uitbrengen van alle huidige PlayStation consoles, heeft hij meegewerkt aan PlayStation Network, PlayStation Plus, PlayStation Now en PlayStation Vue. Ook is hij de verantwoordelijke voor het samenbrengen van Sony Computer Entertainment en Sony Network Entertainment, welke samen Sony Interactive Entertainment gevormd hebben.
Kodera, die ook al een lange geschiedenis heeft met Sony, geeft aan het een grote eer te vinden om de positie van House over te nemen, en heeft de belofte gemaakt om alles wat Andrew House opgebouwd heeft alleen maar groter en sterker te maken.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.