Sony CEO Andrew House stopt er mee
Sony's CEO Andrew House stopt er mee, dit na 27 jaar in dienst geweest te zijn bij Sony en meerdere grote overwinningen behaald te hebben met de PlayStation. Zijn taak als CEO wordt per direct overgedragen aan John Tsuyoshi Kodera. Wel zal hij de rest van het jaar blijven als voorzitter, om er voor te zorgen dat de overgang rustig en soepel verloopt.
House begon bij Sony in 1990, en vanaf dat moment is hij alleen maar doorgegroeid binnen het bedrijf. Zo is hij onderdeel geweest van het uitbrengen van alle huidige PlayStation consoles, heeft hij meegewerkt aan PlayStation Network, PlayStation Plus, PlayStation Now en PlayStation Vue. Ook is hij de verantwoordelijke voor het samenbrengen van Sony Computer Entertainment en Sony Network Entertainment, welke samen Sony Interactive Entertainment gevormd hebben.
Kodera, die ook al een lange geschiedenis heeft met Sony, geeft aan het een grote eer te vinden om de positie van House over te nemen, en heeft de belofte gemaakt om alles wat Andrew House opgebouwd heeft alleen maar groter en sterker te maken.
-
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties -
NieuwsMean Girls en Clueless catwalken gratis naar The Sims 4
Maak je klaar voor drama. Mean Girls en Clueless maken hun opwachting in EA's The Sims 4. Met de kits tover jij je Sim helemaal om tot glamourpoes.
0 reacties -
GameplayCheck hier gameplay van Elden Ring op de Nintendo Switch 2
Benieuwd hoe Elden Ring Tarnished Edition op de Nintendo Switch 2 draait? Check hier de gloednieuwe gameplaytrailer en vel zelf een oordeel!
2 reacties -
NieuwsControl Resonant is goud gegaan, maar fysieke release is uitgesteld
Zowel goed als minder goed nieuws rondom de actiegame Control Resonant. Remedy Entertainment geeft een update over de aanstaande launch.
3 reacties