Sony CEO Andrew House stopt er mee
Sony's CEO Andrew House stopt er mee, dit na 27 jaar in dienst geweest te zijn bij Sony en meerdere grote overwinningen behaald te hebben met de PlayStation. Zijn taak als CEO wordt per direct overgedragen aan John Tsuyoshi Kodera. Wel zal hij de rest van het jaar blijven als voorzitter, om er voor te zorgen dat de overgang rustig en soepel verloopt.
House begon bij Sony in 1990, en vanaf dat moment is hij alleen maar doorgegroeid binnen het bedrijf. Zo is hij onderdeel geweest van het uitbrengen van alle huidige PlayStation consoles, heeft hij meegewerkt aan PlayStation Network, PlayStation Plus, PlayStation Now en PlayStation Vue. Ook is hij de verantwoordelijke voor het samenbrengen van Sony Computer Entertainment en Sony Network Entertainment, welke samen Sony Interactive Entertainment gevormd hebben.
Kodera, die ook al een lange geschiedenis heeft met Sony, geeft aan het een grote eer te vinden om de positie van House over te nemen, en heeft de belofte gemaakt om alles wat Andrew House opgebouwd heeft alleen maar groter en sterker te maken.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties