Sony lijdt ook verlies
Net als Nintendo heeft Sony het afgelopen kwartaal dik verlies geleden. "Sony zag de afgelopen maanden de omzet met 10 procent dalen ten opzichte van die zelfde periode vorig jaar", schrijft website GameSpot.
De opbrengsten blijven daardoor met zo'n dertien miljard hangen. Sony haalde in het zelfde kwartaal vorig jaar 200 miljard dollar winst, maar lijdt nu een verlies van 134 miljoen euro (omgerekend).
Het PlayStation-merk is onderdeel van de consumentendivisie, dat een omzetdaling zag van 18 procent. Dit komt volgens Sony door de teleurstellende verkopen van pc's en tv's de afgelopen tijd. De PlayStation-producten zelf (PlayStation Portable en PlayStation 3) zijn er afgelopen kwartaal maar liefst 1,8 miljoen exemplaren over de toonbank gegaan.
Deze teleurstellende resultaten heeft ook een deel te wijten aan de aardbeving en tsunami in Japan afgelopen maart. Ook zal het PlayStation Network-debacle een grote rol spelen hierin. Sony zelf rapt dat gaan woord over. De omzet zal komende kwartaal waarschijnlijk weer omhoog gaan met de komst van enkele top games, plus de komst van de PlayStation Vita.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
2 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties