State of Play toont exclusieve Resident Evil-filmclip
De zombies vallen letterlijk uit de lucht in de nieuwste filmclip van Zach Cregger's Resident Evil. Het beeldmateriaal werd getoond tijdens de State of Play van 3 september 2026.
Is dit de eerste keer dat we een filmpremière zien tijdens de PlayStation-showcase? Laat het ons vooral even weten of dat het geval is, maar klagen doen we sowieso niet. De nieuwste clip van de Resident Evil-film zagen we al eens kort in de trailers voorbij vliegen, maar ditmaal krijgen we een uitgebreide blik van de horrorfilm te zien. Terwijl protagonist Bryan (Austin Abrams), een medische koerier die in deze nachtmerrie terecht is gekomen, zich een weg baant door de besneeuwde stad, zijn de zombies erop gebrand om hem tegen te houden. Ze gooien henzelf letterlijk van de daken om hem een halt toe te roepen, maar het enige wat ze Bryan bezorgen is een revelatie. Deze monsters kunnen daadwerkelijk dood.
Resident Evil is te bekijken vanaf 18 september 2026 in de bioscoop.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
-
TrailerFootball Manager 27 wordt veel gebruiksvriendelijker
Sports Interactive toont in een nieuwe uitgebreide deep dive trailer de gebruiksvriendelijkheid van Football Manager 27.
3 reacties -
TrailerHeartworm wurmt zich een weg naar consoles in oktober 2026
Zin in een klassieke survival-horror-ervaring? DreadXP en Vincent Adinolfi hopen deze wens te doen vervullen met de console-release van Heartworm.
3 reacties -
TrailerTitan Quest II 1.0-release valt in januari 2027 voor pc en consoles
Ben je klaar om je lot onder ogen te zien? De actie-RPG Titan Quest II heeft een 1.0-releasedatum te pakken voor zowel de pc als de consoles.
2 reacties -
Game review0Dragon Shelter review - Had nog even in het ei moeten blijven
Dragon Shelter had de ultieme farming sim met draken en blijdschap moet zijn, maar weet die blijdschap niet op de speler over te brengen.
0 reacties
Vet!
Geniale move om deze film de spotlight te geven door de state of play er mee te beginnen.
Het is eens wat anders om een state of play met een stukje film te openen.
Slechte opening vond ik