The Walking Dead: Survival Instinct ook naar de Wii U
Uitgever Activision heeft vandaag laten weten dat The Walking Dead: Survival Instinct ook zal gaan verschijnen op de Wii U. Eerder werd al bekendgemaakt dat de game zou verschijnen voor de PlayStation 3, Xbox 360 en pc.
Wordt de Wii U versie dan een regelrechte port van de andere consoles? Nee, in ieder geval niet helemaal. Zo kun je bijvoorbeeld de controller van de Wii U gebruiken om je inventory te beheren. Op die manier heb je directe toegang tot al je wapens, waardoor de gehele ervaring een stuk gestroomlijnder wordt. Geen gek idee, want met al die zombies om je heen is het op zich wel handig om snel een wapen te kunnen pakken of van wapens te wisselen.
The Walking Dead: Survival Instict verschijnt op 29 maart voor alle hierboven genoemde platformen.
-
NieuwsUpdate Onimusha: Way of the Sword verschijnt op 4 september 2026
Volgens diverse webpagina's wordt de actiegame Onimusha: Way of the Sword van ontwikkelaar Capcom enkele weken eerder uitgebracht.
7 reacties -
GeruchtGerucht: Meerdere Metroid-games in de maak, inclusief 'Ravenous'
Een zeldzaam, maar fascinerend gerucht over de Metroid-games duikt op. Via een Classification Rating wordt de naam Metroid Ravenous genoemd.
0 reacties -
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
15 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
26 reacties