Tomb Raider: Trilogy laat enorme verschillen zien
Aan het eind van deze maand moet Tomb Raider: Trilogy uitkomen voor de PlayStation 3. Dit heeft Crystal Dynamic, de ontwikkelaar van de franchise, aangekondigd begin dit jaar.
De Tomb Raider: Trilogy zal onder meer een opgepoetste Tomb Raider: Legend en Tomb Raider: Anniversary bevatten. Naast deze twee opgepoetste games, zal ook Tomb Raider: Underworld aan de Trilogy zijn toegevoegd en bevat de game daarnaast nog heel wat extra's.
De ontwikkelaar heeft zojuist op zijn Facebook-pagina een aantal afbeeldingen geplaatst, zoals we Tomb Raider: Legend en Anniversary straks in de Trilogy-versie eruit gaan zien.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
OpinionHet duivelse gamekeycard-dilemma van Nintendo-fans
Help je fysieke media met gamekeycard-boycotts, of versnel je daarmee de ondergang van alle fysieke games? Nils neemt je mee in het dilemma.
1 reactie -
Game review1Voidling Bound review - Spore, maar dan anders
Voidling Bound is een mix tussen Pokémon, Spore en Risk of Rain. Is deze sci-fi creature collecting third-person shooter echter ook een leuke game?
1 reactie -
GeruchtGerucht: XBOX plant significante ontslagronde in juli 2026
Verontrustend nieuws vanuit het journalistieke platform Bloomberg. Volgens Jason Schreier plant XBOX een grote ontslagronde voor juli 2026.
9 reacties -
IndustrieUbisoft sluit meerdere studio's, 380 banen in gevaar
De reorganisaties bij Ubisoft zijn nog niet klaar. De studio's in Winnipeg en Belgrade worden gesloten, terwijl het Barcelona-team op de schop gaat.
11 reacties