Ubisoft geeft drie gratis games weg voor pc
Ubisoft geeft drie gratis games weg voor de pc. Dit ter ere van de twintigste verjaardag van de studio Ubisoft Massive, het tienjarig bestaan van Assassin's Creed IV: Black Flag en het tienjarig bestaan van World in Conflict.
Vanaf nu tot 23 december zijn World in Conflict met de uitbreiding Soviet Assault, Assassin's Creed IV: Black Flag en Watch Dogs gratis te downloaden voor de pc via Uplay. Eerder deze maand waren de eerste twee games ook al tijdelijk gratis beschikbaar.
World in Conflict, Assassin's Creed IV: Black Flag en Watch Dogs zijn nu te downloaden via Uplay of via de Ubisoft-website.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties