Ubisoft: 'Specificaties Xbox 720 gelijk aan die van PS4'
De Specificaties van de Xbox 720 zullen gelijk zijn aan die van PlayStation 4. Dat vertelde Ubisoft Montreal baas Yannis Mallat tegen Eurogamer.
De hardware van de Xbox 720 zal min of meer het zelfde zijn als dat wat Sony heeft aangekondigd. De nieuwe console van Microsoft draait om verbondenheid, sociale mogelijkheden, immersie en interactiviteit.
Over het verschil tussen de huidige en next-gen consoles vertelde Mallat het volgende:
Eén van de belangrijkste verschillen zijn uiteraard de graphics. Met Watch Dogs en Assassin's Creed IV komen wij met twee games die geweldige graphics hebben dankzij onze next-gen technologie. Daarnaast zal het verschil tussen huidige en next-gen consoles ook te zien zijn in de online activiteit en sociale mogelijkheden.
Wat verwachten jullie ? Zullen de specificaties van de Xbox 720 inderdaad gelijk zijn aan die van de PlayStation 4 ?
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties