Vervolg op FFXIII?
Corporation Service Company heeft de domeinnaam 'Finalfantasy13-2Game.com' laten registreren.
Wat dit inhoudelijk betekent is vooralsnog onduidelijk. Wellicht dat tijdens de Square Enix 1st Production Department Premiere, een Japanse persconferentie waar over Square's nieuwe FF en Kingdom Hearts games wordt gesproken, meer duidelijk wordt.
Tsja, een vervolg op FF XIII; Zitten we daar op te wachten, of is het ook voor Square Enix 'a sad story'? Post je mening hieronder.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
15 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
25 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
7 reacties