Video: Danger Zone spirituele opvolger Burnout
Fans van racen, actie en crashes kunnen hun hart ophalen, want de spirituele opvolger van Burnout is uit, genaamd Danger Zone. Danger Zone gaat alleen maar over crashes, chaos en een zo hoog mogelijke high score.
Veteranen van de Burnout-serie zijn het er over eens dat de crashes het vetste onderdeel van de game waren. Helaas was dit als los onderdeel steeds minder belicht, terwijl met name de multiplayer-modus briljant was. Ontwikkelaar Three Fields Entertainment luistert naar deze fans en heeft Danger Zone ontwikkeld welke enkel gebaseerd is op dit onderdeel. De trailer is één en al herkenning.
Three Fields Entertainment bestaat overigens uit oud medewerkers van Criterion, de makers van Burnout. Je snapt welke invloed dit heeft op Danger Zone, wat de trailer ook niet onder stoelen of banken kan schuiven. Danger Zone is nu uit en is te verkrijgen voor PlayStation 4 en pc.
-
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties -
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
4 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
2 reacties