Video: Deep Silver toont nieuwe trailer Metro Exodus

Deep Silver, de ontwikkelaar van de Metro serie, toont de nieuwste trailer van Metro Exodus, met de titel Aurora. Daarnaast heeft de ontwikkelaar een specifieker tijdvak afgegeven wanneer de game uit moet komen. De game komt naar verwachting rond najaar van 2018 uit.

Metro is het verhaal van Dmitry Glukhovsky waarvan er gelijknamige games zijn verschenen die gebaseerd zijn op de boeken Metro 2033 en Metro 2035. In de trailer volg je kort Artyom, de hoofdrolspeler van het verhaal. Het koude, barre Rusland is alles wat nog over is na een enorme nucleaire ramp. Artyom is niet alleen maar dat is zowel goed als fout.

Ik ben best een fan van de boeken maar moet eerlijk bekennen nog steeds de games te moeten spelen. Ze staan dan ook nog steeds hoog op mijn verlanglijst en ik kijk uit naar dit nieuwste deel.

Metro Exodus komt uit voor Xbox One, PlayStation 4 en pc.

Bron: Persbericht Deep Silver