Video: Developer diary Rainbow Six: Siege focust zich op Operation Health
Er is een nieuwe developer diary van Tom Clancy's Rainbow Six: Siege uitgebracht en deze focust zich op Operation Health.
Eind vorige week werd bekend dat dit kwartaal geen nieuwe content voor Tom Clancy's Rainbow Six: Siege zal verschijnen, maar dat het is vervangen door Operation Health. Van mei tot en met juli wordt de tactische multiplayershooter sterk verbetert met nieuwe matchmaking, betere servers, en bugs en glitches die worden aangepakt
In augustus verschijnt de Hong Kong-DLC, die een nieuwe map en nieuwe Operators aan Tom Clancy's Rainbow Six: Siege toevoegt.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties