Video: Duke Nukem is niet zo groot
In juni moet de game toch echt verschijnen: Duke Nukem Forever. Vandaag is er een nieuwe trailer van de game verschenen.
Je hoort wel eens dat groter niet altijd beter is. Dat dachten de makers van Duke Nukem Forever ook. Daarom is het mogelijk om jezelf in de game te verkleinen. Wat het resultaat hiervan is, kan je hieronder bekijken.
Duke Nukem is één van de bekendste personages in gameland. Bijna net zo bekend als Lara Croft, Sonic of Mario. Duke Nukem is herkenbaar aan zijn zonnebril, blonde kapsel, gespierde armen, sigaar in de mond en zijn flauwe oneliners. Op 10 juni verschijnt de game Duke Nukem Forever voor de pc, Xbox 360 en de PlayStation 3.
-
TrailerHet gevaar loert in de schaduw in Persona 4 Revival
Maak de borst maar nat, Persona 4 Revival komt eraan en gaat wederom flink wat uren van je gametijd opslokken.
0 reacties -
DownloadnieuwsTientallen Devolver-games krijgen tot 90% korting in uitverkoop
Hotline Miami, Cult of the Lamb, The Talos Principle en nog veel meer games zijn nu voor een habbekrats op te pikken!
5 reacties -
TrailerThe Boba Teashop - Refill brengt cozy en horror samen
The Boba Teashop - Refill combineert werken in een boba-winkel met een grimmig verhaal vol bizarre ingrediënten en duistere taferelen.
1 reactie -
GameplayDit hebben de diverse steden in Stranger Than Heaven te bieden
Nieuwe deep dives van Stranger Than Heaven tonen de zijactiviteiten in Kokura, Kure en Minami.
0 reacties
Die Shrink Ray zat ook al in Duke 3D. Was episch multiplayer... Shrink **splat** respawn
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.