Video: Eerste DLC voor SimCity voegt amusementsparken toe
Zojuist is de eerste DLC voor SimCity bekend. Het zou gaan om verschillende amusementsparken die je voor je stad kunt kopen.
Deze amusementsparken maken het wonen in jouw Sim-stad natuurlijk een stuk leuker en aantrekkelijker. In de onderstaande video kun je zien welke amusementsparken je binnenkort kunt toevoegen.
De DLC zal op 28 mei aanstaande moeten uitkomen voor de pc en Mac. Erg tof voor de Rollercoaster Tycoon-fans onder ons. Houd Gameliner in de gaten voor meer informatie.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
TechAbxylute P5 lijkt een bonafide DualSense Edge killer te worden
Zoek je DualSense Edge features zonder het gepeperde prijskaartje? Misschien is de Abxylute P5 het perfecte alternatief.
3 reacties -
PollPoll: Wat is jouw favoriete The Legend of Zelda: Ocarina of Time-dungeon?
Ooit moeten kiezen wie je favoriete kind is? Deze vraag is lastiger! Wat is jouw favoriete The Legend of Zelda: Ocarina of Time-dungeon?
25 reacties -
TrailerAgent Spider slingert naar Invincible VS
Het is niet de 'Amazing Spider-Man', maar 'Agent Spider' die het Invincible VS-roster komt versterken.
0 reacties -
Trailer'Golden Boy' Kintarō nu onderdeel van Ravenswatch-roster
Twee jaar na de 1.0-release van Ravenswatch komt Passtech Games met de volgende update: Kintarō is nu beschikbaar.
0 reacties
Ja, maar als ze verwachten dat je een bouwgedeelte alleen gaat gebruiken voor een pretpark dan zijn ze niet goed snik. Maar je moet natuurlijk ook inwoners en stadhuis upgrades hebben alvorens je andere dingen kunt maken.. dus 't lijkt mij dat alles bij elkaar moet. En dan is vergroten de enige logische optie wil je dit een succes maken. Zeker als nu al de meeste mensen klagen vanwege de schaarse ruimte om een leuke stad te bouwen.
Ik zeg vergroten die hap :)
Je kunt ook een recreatie-stad maken en dat iemand anders de toeristen stuurt. Maar dan moet je verdomd goed samenwerken.
Ben benieuwd of je dan een hele stad bouwt als pretpark, of juist rekening moet houden met dat je de helft van je stad gaat gebruiken voor dat park.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.