Video: Hidden Agenda speel met de smartphone
Hidden Agenda is een van de nieuwe games binnen de PlayLink line-up. De game wordt gespeeld op de smartphone of tablet die dienen als controller. PlayStation heeft hier meer over laten weten tijdens de Tokyo Game Show.
In de game zelf speel je als detective Becky Marnie en advocaat Felicity Graves, als wie je een case onderzoekt die draait om een seriemoordenaar die bekend staat als 'The Trapper'. Door middel van keuzes die je maakt, verander je de verhaallijn van het spel.
Je speelt het spel middels Playlink, wat betekent dat het spel gespeeld wordt via je smartphone of tablet. Het spel is te spelen met één tot zes spelers, zolang zij hun smartphone maar bij zich hebben. Devin en Rudy hebben de game al uitvoerig getest op de gamescom en vertellen je er alles over terwijl ze lekker lopen te kibbelen met elkaar
Hidden Agenda komt op 25 oktober 2017 uit voor de PlayStation 4
-
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties -
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
4 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
2 reacties