Video: SEGA onthult Castle of Illusion remake

Het blijkt dat DuckTales niet het enige oude spel is dat een remake gaat krijgen. SEGA heeft vandaag een nieuwe video uitgebracht die kan duiden op een mogelijke remake van het SEGA Megadrive-spel Castle of Illusion.

In de onderstaande video zien we beelden die overeenkomen met scenes uit het originele spel, waaronder de marcherende speelgoedsoldaten en mogelijk de vijand uit het spel, Queen Mizrabel.

De video toont op het einde de tekst 1990-2013, ook die zin kan duiden dat het om een remake van het origineel gaat.

Het is nog niet duidelijk voor welke platformen dit spel zal gaan verschijnen, maar volgens een Braziliaanse website zal het spel voor de Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation Vita en Wii U verschijnen in de zomer.