Video: The Evil Within extended gameplay-video

Help Gameliner en maak ons een favoriete bron

Shinji Mikami zal bij sommigen bekend zijn, hij was het brein achter de Resident Evil-serie. Nu is de beste man bezig met zijn nieuwe game, The Evil Within. En als je denkt dat je van deze aankomende horror-game minder gauw in je broek poept, nou vergeet het maar.

The Evil Within vertelt het verhaal van Detective Sebastien Castellanos. Castellanos wordt opgeroepen voor een onderzoek naar een massamoord. Al gauw beland Castellanos in de ultieme nachtmerrie. Afschrikwekkende monsters, gruwelijke spanning, bekijk het zelf in de onderstaande gameplay-video.

The Evil Within zal ergens in 2014 gamers de stuipen op het lijf gaan jagen. En geen enkele gamer is veilig, of je nu een Xbox 360, PlayStation 3, pc, Xbox One of PlayStation 4 bezit, voor al deze platformen komt de game uit. Als je de game dus niet aandurft kun je dus smoesjes als: ik kon de game niet krijgen voor mijn platform dus alvast gaan vergeten.

Reacties
Avatar Jabberwocked
Jabberwocked
lvl15 Community Veteraan
28 september 2013 om 06:28

het zit volgens mij wel snor met de sfeer in dit spel. schaduwen en rondwandelende creeps..ben erg enthousiast over deze game

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord