Video: Uncharted 3 Multiplayer gameplay en interview
Op YouTube verscheen vandaag een video van het Multiplayer-event van Uncharted 3. Deze video was eigenlijk (nog) niet bedoeld voor het publiek en is als private ingesteld door Robert Coggins.
Gelukkig hebben wij de video hier op Gameliner zodat jullie alvast een voorproefje krijgen van de Multiplayer. Ook zien we een interview met Christopfe Balestra, de co-president van Naughty Dog.
We zien een aantal dingen in het filmpje die nog niet eerder bekend waren gemaakt. Een aantal mogelijkheden in de Multiplayer:
- Je kunt je eigen emblems maken in de emblem editor
- Wapens zijn aan te passen naar eigen wens
- Je kunt vijanden uitschakelen die boven aan een trap staan, terwijl je de trap aan het beklimmen bent
In Uncharted 3: Drake's Deception zal Drake samen met Sully op zoek gaan naar een legendarische verloren stad die zal leiden naar Arabian Peninsula en de Rub' al Khali Desert, beter bekend als Empty Quarter.
De game staat gepland op 1 november en is exclusief voor de PlayStation 3. De Multiplayer-bèta is te spelen vanaf 28 juni.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
12 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties