Video: Weereffecten Minecraft in beeld gebracht
Minecraft is een game die door één persoon gemaakt is en 33 miljoen dollar opgeleverd heeft. Een paar dagen terug vertelde ik jullie al over de weerseffecten in Minecraft. Vandaag is daar een video van verschenen.
De weereffecten doen iets meer dan alleen de omgeving een pak sneeuw geven. Zo kan je met regen branden blussen. De weereffecten zullen in bètaversie 1.5 zitten, samen met achievements en statistieken. Minecraft 1.5 zal volgende week verschijnen.
-
TrailerPlanet Coaster 2 krijgt parades, vuurwerk en nieuwe attracties
Planet Coaster 2 krijgt met de Parades Pack optochten, vuurwerk, ruim 450 decoratiestukken, vijf attracties en een nieuwe entertainer voor je pretpark.
4 reacties -
TrailerGranblue Fantasy: Relink-demo nu beschikbaar
De speelbare demo van Granblue Fantasy: Relink is nu beschikbaar op verschillende platformen. De dlc Endless Ragnarok verschijnt 9 juli.
1 reactie -
IndustrieUnreal Engine 6 verschijnt eind 2027 in Early Access
Unreal Engine 6 verschijnt eind 2027 in Early Access. Epic voegt UE5 en UEFN samen en zet in op Verse, draagbare content en AI-tools voor ontwikkelaars.
2 reacties -
Breaking!Pre-orders GTA 6 beginnen op 25 juni, cover art onthuld
Het lange wachten wordt eindelijk beloond. De pre-orders voor GTA 6 zijn te plaatsen vanaf 25 juni 2026. Check hier de allereerste details.
56 reacties