Video: Winnaar Nintendo design-contest krijgt gesigneerde Switch
De winnaar van de Nintendo t-shirt design-contest heeft $10.000 en een gesigneerd exemplaar van de Nintendo Switch gewonnen. De wedstrijd was een samenwerking tussen Nintendo en Uniqlo en is vorig jaar van start gegaan. De designs werden in een filmpje bekendgemaakt.
De winnaar had een Super Mario shirt ontworpen, dat een pixelachtige Mario liet zien op een verder rood shirt. De tweede plaats ging naar een Splatoon shirt met een mooi ontwerp. De derde plaats was gereserveerd voor een interessant Zelda-design. Naast de winnaars zijn er nog vele andere shirts ontworpen, die ook te zien zijn in het filmpje.
De shirts van de design-contest zijn verkrijgbaar via de website van Uniqlo.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties