Warner Bros. verlaagt prijzen mobiele games
Verwen jezelf met wat leuke games voor je mobiel, want Warner Bros. verlaagt de prijzen voor hun mobiele games. Met een paar leuke games kun je het wachten op de trein wat verzachten. En dat schijnt nogal te gebeuren, dat je moet wachten op de NS. Dit initiatief heeft Warner Bros. genomen om de zomer te vieren. Laten wij hopen dat het ook zomer wordt dit jaar.
Alle mobiele games van Warner Bros. Interactive Entertainment zijn in de App Store verlaagd naar €0,89. Enkele titels zijn:
• Man of Steel
• LEGO Harry Potter Jaren 5-7
• Batman: Arkham City Lockdown
• Scribblenauts Remix
• LEGO Batman: DC Superheroes
• Midway Arcade
• Bastion
Heb je geen App Store van Apple? Dan kun je alsnog via Google Play, Man of Steel, Batman: Arkham City Lockdown en Scribblenauts Remix binnen hengelen voor €0,98.
-
NieuwsUpdate Onimusha: Way of the Sword verschijnt op 4 september 2026
Volgens diverse webpagina's wordt de actiegame Onimusha: Way of the Sword van ontwikkelaar Capcom enkele weken eerder uitgebracht.
7 reacties -
GeruchtGerucht: Meerdere Metroid-games in de maak, inclusief 'Ravenous'
Een zeldzaam, maar fascinerend gerucht over de Metroid-games duikt op. Via een Classification Rating wordt de naam Metroid Ravenous genoemd.
0 reacties -
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
15 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
26 reacties