Wii U- en pc-versie Batman: Arkham Origins uitgesteld
De Wii U- en pc-versie van Batman: Arkham Origins is in Europa uitgesteld naar 8 november. Dat heeft Warner Bros. vandaag laten weten aan de website Eurogamer.
Daarnaast werd er bekendgemaakt dat de 3DS-versie van Batman: Arkham Origins Blackgate ook is uitgesteld naar 8 november. De PlayStation 3- en Xbox 360-versie liggen wel gewoon vanaf 25 oktober in de winkel net als de PS Vita-versie van Blackgate. Warner Bros. liet niet weten waarom de game voor sommige platformen is uitgesteld.
Batman: Arkham Origins speelt zich meerdere jaren voor Batman: Arkham Asylum en Batman: Arkham City af. In de game speel je als een jonge en ongeraffineerde Batman die geconfronteerd wordt met een allesbepalend moment in zijn vroege carrière als misdaadbestrijder waarmee hij de weg inslaat om the Dark Knight te worden.
-
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie