Winkelketen iCentre failliet
Winkelketen iCentre, de grootste zelfstandige verkoper van Apple-producten in Nederland, is failliet. De rechtbank in Haarlem heeft het faillissement uitgesproken.
Vorige week maandag kreeg iCentre Group al uitstel van bètaling. iCentre Group bezit 34 vestigingen en verkeerde al enige tijd in financiële problemen.
Elektronicaketen BAS Group, eigenaar van onder andere van Dixons en MyCom, is reeds in onderhandeling met iCentre om zo een doorstart te kunnen realiseren.
-
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
0 reacties -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
0 reacties -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties