World of Tanks komt naar de console?

De Wit Russische uitgever, Wargaming, heeft zojuist in een persbericht laten weten dat ze Day 1 Studios hebben overgenomen om games te kunnen ontwikkelen voor de console.

Het is nog niet duidelijk met welke game Wargaming voor de console zal komen. Maar dat het in lijn ligt met wat de uitgever momenteel al op de plank heeft liggen, zoals World of Tanks, lijkt mij logisch.

Day 1 Studios was onder andere verantwoordelijk voor de ontwikkeling van de F.E.A.R.-serie en was bezig met de ontwikkeling van Reign of Thunder (een Mech-game), maar daarvan is momenteel de ontwikkeling lam gelegd. Dit laat de ontwikkelaar op de officiële website van de game weten. Houd Gameliner in de gaten voor meer informatie.