Fans kiezen Marco Reus als gezicht FIFA 17

Na een paar spannende weken is eindelijk bekend wie de cover gaat sieren van FIFA 17! Marco Reus, spelend bij Borussia Dortmund, kwam als winnaar uit de strijd. Fans konden twee weken lang stemmen op hun favoriet.

Eerder berichtten we al over deze unieke wedstrijd, waarbij de fans het voor het zeggen hadden. Er waren vier kandidaten: James Rodriguez, Anthony Martial, Eden Hazard, en Marco Reus. Er zijn meer dan 3,1 miljoen stemmen uitgebracht, waarna Reus uiteindelijk zegevierde.

In een reactie laat Reus het volgende weten:

Ik ben vereerd om bij de groep voetballers te horen die op de cover van FIFA hebben gestaan. Ik ben ontzettend dankbaar dat de fans mij hebben gekozen, en ik zal er alles aan doen om ze trots te maken met mijn prestaties op het veld.

FIFA 17 komt 29 september uit voor Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3, en pc.

Bron: Persbericht Electronic Arts

Reviewscore

4,5/5

Ontwikkelaar

EA Vancouver

Uitgever

Electronic Arts

Release

29 september 2016

Platforms

PC
X360
PS3
PS4
XONE
Reacties
Avatar Wacky
Wacky
lvl2 Journey Awaits!
22 juli 2016 om 10:32

Dortmund heeft een grote fanbase dus die zullen wel massaal gestemd hebben.
Blijf erbij dat Zlatan (1 van zijn laatste seizoenen) of Suarez (prestaties afgelopen seizoen) bij de kandidaten had moeten zitten (H)(yes)

0
Avatar FluffyUnicorn
FluffyUnicorn
lvl6 Combo Juggler
21 juli 2016 om 21:38

Had niet verwacht dat Reus zou winnen, maar het is sowieso een leuk initiatief van EA.

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord