Final Fantasy XIII-2 toont haar monsters
Dat de titel van Final Fantasy XIII-2 een beetje apart aanvoelt, is een feit. Wat ook een feit is, is dat deze game niet echt groots in de media voorbij komt. Nu kreeg ik net een persmail, over deze game, dus tijd om hier verandering in te brengen!
In de onderstaande video zien we verschillende monsters en vijanden voorbij komen. Het vechtsysteem ziet er ook uit alsof het allemaal wat anders werkt, en de helden lopen net even wat flexibeler. Oftewel: vol met verbeteringen.
Voor de video, even klikken.
Final Fantasy staat gepland voor januari 2012, voor op de PlayStation 3 en Xbox 360.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties