Final Fantasy XIII-2 toont haar monsters
Dat de titel van Final Fantasy XIII-2 een beetje apart aanvoelt, is een feit. Wat ook een feit is, is dat deze game niet echt groots in de media voorbij komt. Nu kreeg ik net een persmail, over deze game, dus tijd om hier verandering in te brengen!
In de onderstaande video zien we verschillende monsters en vijanden voorbij komen. Het vechtsysteem ziet er ook uit alsof het allemaal wat anders werkt, en de helden lopen net even wat flexibeler. Oftewel: vol met verbeteringen.
Voor de video, even klikken.
Final Fantasy staat gepland voor januari 2012, voor op de PlayStation 3 en Xbox 360.
-
TrailerHet gevaar loert in de schaduw in Persona 4 Revival
Maak de borst maar nat, Persona 4 Revival komt eraan en gaat wederom flink wat uren van je gametijd opslokken.
0 reacties -
DownloadnieuwsTientallen Devolver-games krijgen tot 90% korting in uitverkoop
Hotline Miami, Cult of the Lamb, The Talos Principle en nog veel meer games zijn nu voor een habbekrats op te pikken!
5 reacties -
TrailerThe Boba Teashop - Refill brengt cozy en horror samen
The Boba Teashop - Refill combineert werken in een boba-winkel met een grimmig verhaal vol bizarre ingrediënten en duistere taferelen.
1 reactie -
GameplayDit hebben de diverse steden in Stranger Than Heaven te bieden
Nieuwe deep dives van Stranger Than Heaven tonen de zijactiviteiten in Kokura, Kure en Minami.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.