Hackers hacken lekker door op de PS3
Sony heeft deze week laten weten dat ze bezig zijn met bans op het PlayStation Network. De hackers hebben daar op een vervelende manier op gereageerd.
De hackers hebben de PlayStation 3 gekraakt en kunnen zo makkelijk illegaal games spelen. Sony gaat daar niet mee akkoord en heeft de banhammer in het leven geroepen. Sony dacht hiermee af te zijn van de hackers, de realiteit is anders. De hackers hebben een mannier gevonden om zichzelf te ont-bannen en kunnen op die manier andere mensen, de niet-hackers, wel bannen.
Sony heeft het moeilijk. Hun hele beveiliging is zo lek als een mandje. De hackers blijven maar zeggen dat ze onschuldig zijn en willen alleen maar hun domein terug.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
2 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties