I Am Alive is nu alleen digitaal verkrijgbaar?

De game I Am Alive werd begin vorig jaar aangekondigd, maar werd uitgesteld naar de lente van 2011 in verband met een volledige herontwikkeling. Wat er precies ging veranderen was tot vandaag niet bekend.

Nu komen er verschillende geruchten uit Oost Europa dat de game digitaal zal verschijnen. Enkele posters op het NeoGAF-forum meldden het nieuws gisteren.

I Am Alive gaat als downloadbare game verschijnen voor Xbox LIVE en het PlayStation Network. We houden je op de hoogte.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 164 reviews 7050 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.