Japanners krimpen
De Japanners zijn de mensen die de game industrie op gang hebben gebracht. Dan is het ook logisch dat ze weten hoe het allemaal moet, toch is dit niet altijd het geval.
Japanners hebben namelijk hun eigen stijl in games, als voorbeeld: Final Fantasy en Vanquish. Ze kunnen daar in Japan misschien heel blij zijn met deze games, maar de meeste mensen in Amerika en Europa blijken het niet te trekken. Sommige kleine studio's kunnen dit verlies niet hebben en gaan failliet. Hierdoor krimpt de game industrie in Japan. Dat concludeert analist Michael Pachter.
Hij voorspeld ook dat Japanse studio's zich nu gaan richten op het thuisfront, in plaats van Europa en Amerika. Want het verleden en heden toont wel degelijk aan dat ze door eerder genoemde contineten failliet zouden kunnen gaan. Capcom bijvoorbeeld, ze brengen grotere titels uit in Europa en Amerika. Nieuwe en vooral originele titels blijven binnen de grenzen van Japan. Dat is zonde want vooral deze titels zijn zeker het spelen waard.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties