Japanners willen geen 3D TV
Zojuist heeft website Kataku een onderzoek gehouden onder 8957 Japanse-gamers. In het onderzoek werden mensen ondervraagt over 3D gaming.
Maar liefst 67,7procent van de ondervraagde geeft aan niet van plan een 3D TV aan te schaffen. 70 procent zou de bril een issue zijn, 57 procent geeft aan dat de prijs aan de dure kant is en 40 procent vond het aanbod games te weinig.
Sony's strategie kan hierdoor in gevaar lopen, want Sony wilt de PlayStation 3 langzaam uitbouwen naar een 3D platform. De Westerse markt is nog niet aan het woord geweest, hopelijk voor Sony slaat het hier wel aan.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
TrailerReleasedatum Nintendo Switch 2-versie 007: First Light aan het licht gebracht
Tijdens IGN Fall Fan Fest 2026 is de Nintendo Switch 2-releasedatum van 007: First Light vrijgegeven.
1 reactie -
NieuwsLeague of Legends Classic gaat in januari 2027 offline
Een domper voor de spelers die League of Legends Classic een warm hart toedragen. Riot Games is voornemens de klassieke variant offline te halen.
0 reacties -
TrailerNieuwe visuals en content in The Wolf Among Us Remastered
Benieuwd wat The Wolf Among Us Remastered allemaal te bieden heeft? Middels een uitgebreide trailer kom je erachter!
0 reacties -
TechXBOX Nano Controller is speciaal voor de gamer met kleine handjes
Voelt de reguliere XBOX-controller maar grof in de handen? Bekijk dan nu wat de XBOX Nano Controller te bieden heeft.
5 reacties
Japanners hebben van die spleetogen, daarom is zo'n 3D tv natuurlijk onwijs irritant voor hen. :P
Ik vind het jammer dat het allemaal zo snel moet.
Nintendo doet het trouwens een stuk slimmer vind ik.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.