Microsoft komt met nieuw certificatieproces voor indie-ontwikkelaars
Microsoft komt met een nieuw certificatieproces voor indie-ontwikkelaars. De software-gigant staat sinds de aankondiging van de Xbox One nogal onder druk bij hun achterban, vanwege de enorm hoeveelheid beperkingen van de nieuwe console. Microsoft had al een aantal restricties teruggedraaid, maar nu heeft het ook het certificatieproces voor indie-developers veranderd.
Dit maakt het mogelijk voor kleine ontwikkelaars om toegang te krijgen tot de digitale distributiekanaal van het bedrijf. Het nieuwe systeem lijkt veel op het systeem van iTunes van Apple. Het bedrijf heeft een 14-daagse doorlooptijd voor goedkeuringen toegevoegd aan het proces.
Microsoft zal niet meer uitgebreid de code gaan controleren, zoals eerder wel altijd het geval was. Het zal in plaats daarvan op zoek gaan naar termen van service schendingen en belangrijke bugs opsporen.
De geruchten gaan de wandelgangen rond dat elke console omgezet kan worden in een debug-console. De console bevat dan geen specifieke hardware-eenheden, zoals nu wel is. Zo kan Microsoft gebruikers machtigen om bepaalde preview-copy's te spelen. Dit is voor ons als website bijvoorbeeld interessant.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties