Nintendo komt met Zelda-game naar de Wii U

Zojuist heeft de Zelda-producent, Eiji Aonuma, tijdens de speciale Wii U Direct. Het gaat om een HD-versie van The Legend of Zelda: The Wind Waker uit 2003 en komt deze herfst uit voor de Wii U.

De game is volledig op de Wii U GamePad te spelen en bij deze game kun je ook gebruik maken van MiiVerse. "Een gloednieuwe Zelda-game laad nog even op zich wachten", aldus Aonuma. De game is namelijk nog in een vroege ontwikkelingsfase.

Houd Gameliner in de gaten voor het laatste nieuws.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 180 reviews 7035 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Reacties
Avatar Inactieve gebruiker
Inactieve gebruiker
lvl13 Meta Builder
23 januari 2013 om 20:20 bewerkt

Ik zat al te wachten op één Zelda-game. Twee is helemaal goed nieuws.

The Wind Waker was geweldig, met deze remake, de 3D Mario en de Mario Kart wordt het misschien tijd om een WiiU aan te schaffen.:P
JButter


En vergeet de nieuwe game van Yoshi niet!

0
Avatar JButter
JButter
lvl12 Clout Farmer
23 januari 2013 om 18:34 bewerkt

The Wind Waker was geweldig, met deze remake, de 3D Mario en de Mario Kart wordt het misschien tijd om een WiiU aan te schaffen.:P

Edit: En de Yoshi game natuurlijk!

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord