NL Charts: GfK gamesverkoopcijfers week 47 van 2011
Het is weer zondag, dus dat betekend weer een nieuw verkoopoverzicht van afgelopen week. Dit keer zijn er drie nieuwkomers en één game terug in de NL Charts. In deze lijst zien we hoe Nintendo keihard terugslaat met twee hoog geplaatste Nintendo-titels. Laten we dus maar meteen beginnen.
Op de eerste plaats staat nog steeds Call of Duty: Modern Warfare 3 van uitgever Activision. Op de tweede en derde plaats staan twee fonkelnieuwe Nintendo-games, namelijk op de tweede plaatst staat de nieuwe Zelda-game; The Legend of Zelda: Skyward Sword welke van Wouter vier van vijf sterren kreeg. Welke game ook vier van de vijf sterren kreeg is Super Mario 3D Land voor de Nintendo 3DS. De game staat deze week op een terechte derde plek.
Op de vierde plaats staat opnieuw Call of Duty: Modern Warfare 3, maar dan die voor de Xbox 360. Op de vijfde positie staat Mario & Sonic op de Olympische Spelen: Londen 2012 voor de Nintendo Wii. De zesde plaats is voor Assassin's Creed: Revelations, welke van Yan vier van de vijf sterren kreeg. Op de zevende plaats staat weer een Nintendo Wii-game. Het gaat om Just Dance 3 van Ubisoft. De game kreeg vier van de vijf sterren van Ruud.
En dan de drie games die deze top tien lijst afsluiten. Op nummer acht Saints Row: The Third voor de PlayStation 3 van THQ. De lijst wordt afgesloten met twee games van Bethesda Softworks. Het gaat om The Elder Scrolls V: Skyrim voor de PlayStation 3 en de laatste plek voor de Xbox 360-versie.
De gameverkopen van week 47
01. Call of Duty: Modern Warfare 3 (PlayStation 3)
02. The Legend of Zelda: Skyward Sword (Nintendo Wii)
03. Super Mario 3D Land (Nintendo 3DS)
04. Call of Duty: Modern Warfare 3 (Xbox 360)
05. Mario & Sonic op de Olympische Spelen 2012 (Nintendo Wii)
06. Assassin's Creed: Revelations (PlayStation 3)
07. Just Dance 3 (Nintendo Wii)
08. Saint's Row: The Third (PlayStation 3)
09. The Elder Scrolls V: Skyrim (PlayStation 3)
10. The Elder Scrolls V: Skyrim (Xbox 360)
-
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
0 reacties -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
0 reacties -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties