Oost, west: Final Fantasy best!
Omdat Final Fantasy VI een rating heeft gekregen van ESRB, een bedrijf wat games een leeftijdsgrens geeft, kunnen we de game snel in de online-winkelschappen verwachten.
Alhoewel, in de Amerikaanse winkelschappen. Het is altijd maar afwachten of een game die naar Amerika komt, ook Europa bereikt. Meestal kunnen we pas na verschillende maanden aan de slag, maar voor de verandering kunnen de Amerikanen hem deze periode nog verwachten.
Square Enix heeft nog niets laten weten of dat de game ook naar Europa komt. Ook een release is nog onbekend.
In Final Fantasy neem je het op tegen verschillende vijanden. Van draken tot elfen, van dieren tot mensen. Het zit er allemaal in. Je kan je karakter helemaal zelf vormgeven en ervaring laten opdoen.
-
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties -
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
4 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
2 reacties