Ride to Hell: Retribution aangekondigd voor PS3, 360 en pc
Deep Silver heeft bekendgemaakt dat Ride to Hell: Retribution op 28 juni uitkomt voor de PlayStation 3, Xbox 360 en pc.
Ride to Hell: Retribution speelt zich af aan het einde van de jaren zestig en vertelt het verhaal van Jake Conway die op wraak uit is op de brute motorbende The Devil's Hand. De action-adventure game is al in ontwikkeling sinds 2008 en had in 2009 al in de winkels moeten liggen.
Naast deze hoofdgame verschijnt er in juni ook Ride to Hell: Route 666 voor PSN, XBLA en Steam. In Route 666 begin je een motorbende en reis je van Chicago naar Los Angeles terwijl er gevochten wordt met andere bendes.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties