Screenshots: SimCity maakt een sprong naar de toekomst

SimCity maakt een sprong naar de toekomst. Dit heeft Electronic Arts, de uitgever van de game, zojuist laten weten middels een persbericht. De game zal vanaf 14 november aanstaande een uitbreiding krijgen dat steden uit de toekomst toevoegt aan de simulatie-game.

Je tovert je stad om naar een stad van vijftig jaar verder in de toekomst. Ik ben er niet zo weg van, maar kan me voorstellen dat er fans zijn van dit futuristische stijltje. Maxis, de ontwikkelaar, is in elk geval enthousiast.

De uitbreiding gaat door het leven als SimCity Cities of Tomorrow en moet dus op 14 november verkrijgbaar. De uitbreiding moet iets van 40 euro gaan kosten. SimCity is al sinds 7 maart verkrijgbaar en sinds kort ook voor de Mac.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 164 reviews 7050 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.