Skyward Sword krijgt eigen kanaal
Er zitten wat bugs in The Legend of Zelda: The Skyward Sword, geen nieuws hoop ik. Het is nog niet opgelost, want de Nintendo Wii is niet zo klantvriendelijk als het op patchen aankomt. Geen updates, geen verbeteringen in de tijd na de release. Oftewel: een probleem!
Maar geen nood, Nintendo is even rond de tafel gekomen en kwam met een prima oplossing. Namelijk: we maken er gewoon een apart kanaal voor. Waarom niet? Het kanaal 'repareert' in feite je savefile. Heel handig als je opgeslagen bestanden ermee ophouden.
Wanneer deze toevoeging naar het westen komt, is nog niet bekend. Wel hebben we een uitleggende afbeelding hieronder.
-
NieuwsIn 4 dagen tijd spelen 1 miljoen spelers verstoppertje in Meccha Chameleon
Meccha Chameleon weet in vier dagen tijd meer dan 1 miljoen spelers te bereiken. Dit mede door de lage prijs vele streamers die de game live oppakken.
2 reacties -
NieuwsCall of Duty: Modern Warfare 4 krijgt Campaign Early Access
Wil je vroeg aan de slag met de singleplayer campaign van Call of Duty: Modern Warfare 4? De Campaign Early Access kost je geen cent extra.
0 reacties -
NieuwsCapcom haalt Dragon's Dogma 2-microtransacties uit de store
Vanaf 24 juni 2026 is het niet meer mogelijk om de Deluxe Edition en diverse microtransacties van Dragon's Dogma 2 aan te schaffen.
4 reacties -
TrailerMistfall Hunter dropt trailers voor nieuwe class, map en baas
Mistfall Hunter toont een nieuwe class, map en meerdere bazen in kersverse trailers. Speel tot 22 juni de open bèta voordat de game op 29 juli verschijnt.
1 reactie