Sony is nog steeds de liefde van Azië
Vele mensen denken dat Sony in de steek wordt gelaten door de trouwe fans van het bedrijf. Dit zou door de hack moeten komen, want daar was iedereen alles behalve blij mee.
Er is een onderzoek geweest over bedrijven in Azië, waaruit blijkt dat Sony alsnog bovenaan staat. Het gaat er hier om wat mensen vinden van de kwaliteit, tevredenheid en het geheel. Het bedrijf van de PlayStation verslaat daarmee LG, Panasonic en Samsung.
Sony heeft aangegeven dat het bedrijf weer aan het opkrabbelen is. Ze denken dat, als het zo doorgaat, iedereen de hack over een half jaar vergeten is.
Wij vinden "vergeten" een groot woord. Dit heeft veel gamers voor het leven getraumatiseerd. Wat vinden jullie? Vergeten of blijft Sony dit voor altijd op hun geweten houden?
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties