Gameliner logo 20 jaar

Sony is nog steeds de liefde van Azië

-

Vele mensen denken dat Sony in de steek wordt gelaten door de trouwe fans van het bedrijf. Dit zou door de hack moeten komen, want daar was iedereen alles behalve blij mee.

Er is een onderzoek geweest over bedrijven in Azië, waaruit blijkt dat Sony alsnog bovenaan staat. Het gaat er hier om wat mensen vinden van de kwaliteit, tevredenheid en het geheel. Het bedrijf van de PlayStation verslaat daarmee LG, Panasonic en Samsung.

Sony heeft aangegeven dat het bedrijf weer aan het opkrabbelen is. Ze denken dat, als het zo doorgaat, iedereen de hack over een half jaar vergeten is.

Wij vinden "vergeten" een groot woord. Dit heeft veel gamers voor het leven getraumatiseerd. Wat vinden jullie? Vergeten of blijft Sony dit voor altijd op hun geweten houden?