Gameliner logo 20 jaar

25 jaar Zelda-event. Kom jij ook?

-

The Legend of Zelda-series zag meer dan vijfentwintig jaar geleden het levenslicht. De serie heeft de afgelopen jaren meer dan 59 miljoen exemplaren weten te verkopen en is nog steeds ontzettend populair.

De eerste game van The Legend of Zelda verscheen op 21 februari 1986 op de Famicom in Japan. Een jaar later verscheen het in Amerika en Europa voor de NES.

Zelda Club Nederland organiseert op 2 juli van dit jaar een Zelda-event om deze verjaardag groots te vieren.
Het evenement zal plaatsvinden in het spelmuseum van Bonami te Epe. Het museum zal deze dag helemaal in het teken staan (hoe kan het ook anders) van The Legend of Zelda. Kom allemaal in Zelda-outfit en win één van de hoeveelheid aan prijzen.

Wat is er te doen?
Naast de hoeveelheid prijzen wordt er ook nog een rondleiding door het spelmuseum gegeven en kun je een aantal games, uit het rijke geschiedenis van The Legend of Zelda spelen. Hoe vet is dat? Bijna elke arcadekast of console in het museum is speelbaar.

Hoe kan ik me aanmelden voor het event?
Om toegang te krijgen tot het evenement moet je kaarten hebben. De kaarten kosten 17,50 euro (zeventien euro en vijftig cent) per persoon. Hier zit alles bij inbegrepen, zoals koffie, frisdrank en een snack.

Meld je nu aan
Er zijn nog maar een aantal kaarten voor het event beschikbaar, dus wees er snel bij, want op is echt op. Stuur een e-mail naar d.andriola@zeldaclub.nl met daarin hoeveel kaarten je wilt hebben.
Je krijgt van ons een factuur met daarop wat je moet bètalen. Na ontvangst van je bètaling krijg je van Zelda Club Nederland een digitale bon.

Locatie:
Het event zal plaats vinden op 2 juli 2011 vanaf 13:00 uur tot ongeveer 16:00 uur te Epe.

Adres
Het Waeghuys
Sint Antonieweg 20
8161CG Epe

Voor meer informatie over het event kun ook op www.zeldaclub.nl terecht.
Mocht het event toch niet doorgaan, dan krijg je hiervan bericht en wordt het geld z.s.m. teruggeboekt op je rekening.

Er zijn nog 12 kaarten verkrijgbaar