Creative director van Crystal Dynamic naar LucasArts
Voormalige creative director en franchise director, Tim Longo van Crystal Dynamics, is aangetrokken door LucasArts voor een nieuw project.
Hij was onder andere verantwoordelijk voor de Tomb Raider-franchise bij Crystal Dynamic. Hij zal onder dezelfde functie bij de LucasArts in dienst treden.
De beste man was in het verleden ook al werkzaam bij LucasArts waar hij onder andere werkte aan Star Wars: Starfighter en Star Wars: Republic Commando. De geruchten gaan rond dat hij nu gaat werken aan Star Wars: The Force Unleashed III, of aan Star Wars: Battlefront 3. Deze game staat ook al jaren in de planning.
-
TrailerJason Voorhees maakt Dead by Daylight onveilig
Het mag dan geen 'Friday the 13th' zijn, maar toch zien we een grootse cross-over in Dead by Daylight verschijnen. Jason Voorhees komt naar de horrorgame.
0 reacties -
Releases5 must-have games voor juni 2026 met Star Fox
Mei 2026 komt ten einde, dus het is tijd om vooruit te blikken. Juni 2026 is wellicht niet heel druk, maar er staan alsnog wat potentiële bangers klaar!
9 reacties -
NieuwsChadley speelt belangrijke rol in Final Fantasy 7 Remake Part 3
Chadley gaat een belangrijke rol spelen in het laatste deel van de Final Fantasy VII Remake-trilogie. Maar welke rol gaat dat zijn? Dat blijft een...
5 reacties -
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
2 reacties