Diverse AI-voice lines in ARC Raiders zijn opnieuw opgenomen
In een interview met Gamesindustry.biz heeft Embark Studios-CEO Patrick Söderlund aangegeven dat diverse AI-voice lines voor ARC Raiders opnieuw zijn opgenomen door echte mensen.
ARC Raiders kon genieten van een bijzonder positieve receptie, al was er één smetpuntje te vinden: het gebruik van generatieve AI in het maken van de voice lines. De gesproken gespreksregels die de spelers zonder mic op het slagveld uitkraamden waren vaak door AI in elkaar geknutseld. Embark Studios gaf destijds aan dat ze niet het budget of de tijd hadden om hier veel aandacht aan te schenken, maar daar zijn ze op teruggekomen. Er zijn een hoop voice lines in de game opnieuw opgenomen en ze zijn vervangen door stemacteerwerk met echte mensen in de hoofdrol. Patrick Söderlund geeft aan dat ze bij Embark Studios er niet op uit zijn om mensen te vervangen met AI. Verder vertelt de topman dat de nieuwe voice lines simpelweg een stuk beter zijn. "Een echte professionele acteur is beter dan AI; zo is het nu eenmaal", aldus Söderlund.

ARC Raiders is nu beschikbaar voor de pc, PlayStation 5 en Xbox Series X|S.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
Platforms
-
TrailerArc Raiders: Frozen Trail lanceert vandaag met flink wat content
Arc Raiders: Frozen Trail is vanaf vandaag beschikbaar als download. De update moet de game (letterlijk) flink opfrissen.
1 reactie -
TrailerFrozen Trail-update voor ARC Raiders krijgt ijzige launch trailer
Morgen krijgt ARC Raiders de grote Frozen Trail-update. Bekijk hier alvast de launch trailer!
0 reacties -
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
12 reacties -
NieuwsEmbark Studios werkt aan PvE modus voor ARC Raiders
Binnenkort kun je ARC Raiders ook tijdelijk in PvE-modus spelen. Embark Studios test dit en zal op basis van de feedback bepalen wat ze ermee doen.
3 reacties
En zo hoort dat ook. Prima dat enkele zaken door IA worden opgelost (texture hier, geluidje daar). Maar stemmen moeten we lekker persoonlijk houden. Wat dat betreft geen luie shit graag.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.