Everbloom staat komend jaar in bloei op pc en Switch 2
Mocht je je ooit hebben afgevraagd waar pepers hun pittigheid vandaan halen of hoe koeien chocolademelk maken, speel dan geen Everbloom. De cozy farming-sim geeft namelijk antwoord op de vragen des levens, maar of die antwoorden allemaal kloppen, valt sterk te betwijfelen.
Farming-sim Everbloom komt in de lente van 2027 naar Nintendo Switch 2 en pc. Dat laat ontwikkelaar Torbie weten middels een sfeervolle trailer. In de game bouwen we onze eigen boerderij, sluiten we vriendschappen met dorpsgenoten en moeten we de magie van Everbloom stukje bij beetje terugbrengen. Dat kunnen we helemaal alleen doen, maar ook in co-op met drie andere spelers.
Everbloom daagt spelers uit om met unieke combinaties bepaalde producten te creëren. Zo kunnen we pepers in brand steken om nog hetere pepers te krijgen, of koeien chocolade voeren om chocolademelk te produceren.
Everbloom verschijnt in de lente van 2027 voor Nintendo Switch 2 en pc.
Als het gaat om passief sporten is Rudy een kei gezien hij regelmatig menig vechtersbaas tegen de vloer nokt en tanden laat rapen. Toch is hij niet vies van andere genres. Onder het motto “je moet toch alles in je leven geprobeerd hebben” experimenteert onze Amsterdammer zo nu en dan eens wat. Niet altijd even succesvol, geduld is namelijk niet echt zijn sterkste punt, net als een gracieuze winnaar zijn gedurende menig fighter…
Platforms
-
GuideGuide: Update Van harte welkom op de vernieuwde website van Gameliner
Ja, je ziet het goed: er is een nieuwe update uitgerold. We vertellen je graag alles over wat er nieuw is in dit uitgebreide artikel.
296 reacties -
CommunityCommunity: Game Over Podcast Seizoen 6 start vanaf dinsdag LIVE
Om het livestreamen beetje bij beetje vorm te geven, zijn we blij om aan te kondigen dat de Game Over Podcast vanaf dinsdag 16 juni live te bewonderen is.
3 reacties -
Game review0NBA THE RUN review - Laat de bal te vaak vallen
NBA The Run beschikt over het DNA van het waanzinnige NBA Jam, maar laat de bal te vaak vallen om een blijvende indruk achter te laten. Lees nu de review!
0 reacties -
VerlanglijstVerlanglijst: 14/06/'26 met Servant of the Lake, UnQuollified en Shroom and Gloom
We blikken met deze Verlanglijst nog eenmalig terug op alle showcases en dat doen we aan de hand van drie unieke games met hun eigen thema's.
0 reacties