Geen EA Online Pass voor Crysis 2
In een interview met Gamertag Radio heeft ontwikkelaar Crytek bekendgemaakt dat Crysis 2 om welke twee redenen ze geen gebruik gaan maken van de Online Pass van Electronic Arts.
De EA Pass Online staat nog in de kinderschoenen en we wilde niet als testobject gebruikt worden. De tweede reden is omdat dit ons eerste Crysis-project is voor de console en daar kunnen we geen barrières bij gebruiken, aldus de ontwikkelaar.
De EA Online Pass is een eenmalige code dat je dient te gebruiken om bepaalde online content op te halen. Deze code is ervoor bedoeld dat gamers games niet tweedehands gaan verkopen of kopen. Crytek kan van deze optie afstappen omdat het geen interne studio is en enkel een partner van Electronic Arts.
De game moet 24 maart verschijnen voor de pc, PlayStation 3 en de Xbox 360.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
2 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties