Go Go Power Rangers vanaf nu verkrijgbaar
De Power Rangers zijn terug in een gloed nieuw avontuur. Vanaf vandaag kun je aan de slag met de rode, blauwe, groene, gele, roze en gouden Power Ranger in Power Rangers Super Samurai voor de Kinect, exclusief voor de Xbox 360.
De Power Rangers kwamen voor het eerst in 1993 op de buis en waren enorm populair. Namco Bandai heeft al jaren de rechten van deze serie in handen en komen daarom nu met een deel.
De game kent maar liefst drie verschillende modi. De Mega-modus, Super Samurai-modus en de Super Mega-modus. Je neemt het op tegen aartsrivaal Nighlok. Een review-exemplaar van deze game is nog onderweg, dus houd de website voor meer informatie over deze game in de gaten.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties