Grote baas EA neemt ontslag
De grote baas van Electronic Arts, John Riccitiello, heeft zijn functie als CEO neergelegd. Dit heeft hij gedaan vanwege de slechte resulaten die het bedrijf behaald de afgelopen tijd. Dit meldt persbureau Reuters.
In 2007 kwam Riccitiello aan het roer bij Electronic Arts, maar heeft sinds zijn aanstelling meer dan tweederde van de beurswaarde verloren. " Het bedrijf heeft veel last van de economiecrisis", schrijft Reuters.
Riccitiello laat in zijn ontslagbrief weten dat ze interne plannen van een jaar geleden niet hebben gehaald. De aandeelhouders en EA-medewerkers verwachten iets meer van hem en dat zou de reden zijn waarom hij zijn functie als CEO neerlegt. Hij laat nog wel weten dat hij zeer optimistisch is over de toekomst van het bedrijf. Met de komst van Origin heeft het bedrijf een nieuwe stap gemaakt. "Het team is super en ik ben er van overtuigd dat EA nog jaren 'een sterke leiderschapspositie' kan behouden", zegt Riccitiello.
Voormalig CEO en bestuursvoorzitter Larry Probst, zal de rol als CEO tijdelijk overnemen tot er een opvolger is gevonden.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties